O firmie


Firma PROFIT koncentruje się na doradztwie i pośrednictwie w zakresie obrotu nieruchomościami komercyjnymi i przemysłowymi na terenie województwa śląskiego. Ta specjalizacja w działalności pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Działamy na rynku nieruchomości od 1995 roku. Bazujemy na profesjonalnej i rzetelnej obsłudze. Atutem firmy jest doświadczenie, profesjonalizm, znajomość rynku nieruchomości komercyjnych oraz licencjonowani pośrednicy.
Naszymi klientami są właściciele nieruchomości, firmy deweloperskie, inwestorzy krajowi i zagraniczni, instytucje państwowe oraz firmy prywatne.

Obecnie świadczymy usługi pośrednictwa w następującym zakresie:

  • Wynajmu powierzchni biurowych
  • Wynajmu magazynów i hal produkcyjnych
  • Wynajmu powierzchni handlowych
  • Kupna i sprzedaży nieruchomości komercyjnych i przemysłowych

Oferty nieruchomości szeroko promujemy w prasie oraz na kilkudziesięciu portalach internetowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zapewniamy, że wykorzystamy całe nasze doświadczenie i wiedzę, aby rzetelnie wywiązać się z powierzonych nam zadań.

Misja: budowanie sprawnie funkcjonującej firmy dostarczającej profesjonalną usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi

Wizja: silna, stabilna i ugruntowana pozycja na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, dbanie o rozwój, zaangażowanie i profesjonalizm pracowników.